Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj

Poslední vydání

EZ 4/2020

Archív EZ

Přihlášení k odběru

Bezplatné webináře

Bezplatné online semináře Inspirace pro váš bytový dům připravujeme i pro rok 2021

Mezi nejvíce sledované v roce 2021 patřily:

 

Externí předseda SVJ

Staráme se o dům

Webinář 02. 06. 2020

Další naleznete na našem TV kanálu

PND TV

Aktuality

Chytrá řešení pro váš bytový dům

Brno propaguje jakékoli cesty, jak podpořit obnovitelné zdroje energie na bytových domech. Zkuste se informovat například na stránkách „Chytře společně“ a podpořte město Brno v jeho snahách o rozšíření využívání energií z obnovitelných zdrojů. Je to ekonomicky výhodné pro Vás a přínosné pro stav životního prostředí v našem městě.

Celý článek

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Co plánujeme pro rok 2021

Pandemie Covid 19 pokračuje a nedá se odhadnout, kdy stav omezující téměř veškeré činnosti pomine.  Většina aktivit však musí pokračovat. Mezi tyto jistě patří i správa a řízení života v bytových domech.  Na všechny, jenž touto činností se zabývají tak připadá nelehký úkol.  Omezená možnost setkávání výrazným způsobem zhoršuje základní procesy vyplývající z činností SVJ, BD a společností, které se správou v rámci těchto subjektů zabývají. Tento stav je výrazně omezující i pro nás.

Loňský rok ukázal, že se dá téměř vše řešit s využitím moderních komunikačních technologií. Tyto technologie tak i v našem spolku představují zásadní a rozhodující roli v rámci našich činností v letošním roce.

Co jsme tedy připravili?

Elektronické on line webináře

jsou hlavní kostrou našich aktivit. Proběhnou ve dvou cyklech a to jarním a podzimním, formou živých vysílání na našem You tube kanálu PND TV se závěrečnou diskuzí přednášejících. Témata a termíny jednotlivých on line webinářů vypíšeme v průběhu měsíce března.

Praktické rady pro SVJ a BD
Nový formát komunikace představuje náš seriál krátkých videí Praktické rady pro SVJ a BD. Každý díl se věnuje aktuálnímu tématu. Již jsme odvysílali tři díly tohoto seriálu. S potěšením konstatuji, že sledovanost všech dílů je velmi vysoká. Všechny aktuální i budoucí díly naleznete v Playlistu Praktické rady pro SVJ a BD, na našem You tube kanálu PNDTV. Tuto rubriku můžete výrazně ovlivnit i vy. Své náměty, dotazy a připomínky nám můžete zasílat na email info(zavináč)pronasdum.cz. Rádi se necháme inspirovat.

ZOOM Meeting diskuse
On line diskusní fórum na ZOOM Meeting. Tento formát představuje on line setkání s našimi odborníky s možností diskutovat o dané problematice v reálném čase. Konkrétní témata budeme vypisovat v průběhu roku.  Jak na ZOOM Meeting se můžete podívat v našem krátkém instruktážním videu

 

On line konference Tepny domu a Ostrovy života 2021
Téma stavu TZB a připravenost bytových domů na klimatické změny v našich městech a obcích je tématem, které stále více nabývá na důležitosti. Z tohoto důvodu jsme i pro letošní rok připravili tento formát zdroje informací.  Jednotlivé přednášky budou vysílány živě ve dvou vysílacích dnech.  Třetí den bude věnován on line diskusi s jednotlivými přednášejícími na platformě ZOOM Meeting.

Elektronické zpravodaje
Správně tušíte, že i tato forma předávání informací bude v letošním roce pokračovat. Letos plánujeme vydat deset čísel a nyní právě čtete první z nich. Archiv všech vydání naleznete na našich stránkách v Archivu Elektronických zpravodajů.

WWW stránky spolku Pro náš dům
Na stránkách https://www.pronasdum.cz stále budete nacházet aktuální informace o dění v oblastech bydlení a života v bytových a nebytových domech a vše co souvisí s jejich správou.

  1. Pro letošní rok jsme připravili dvě zásadní změny. Všechny naše elektronické výstupy budou veřejně dostupné na jednotlivých komunikačních kanálech. Nebude nutná registrace pro jejich zhlédnutí, či přečtení
  2. Veškeré podpůrné materiály a poradenství budou cíleně směřovány na naše členy a přidružené členy bezplatně.

Co vše jsme nad rámec výše popsaných aktivit připravili pro naši členskou základnu, naleznete v článku Co přináší členství v Pro náš dům z.s. v tomto čísle a na našich webových stránkách.

Pokud chcete mít jistotu, že veškeré informace obdržíte, doporučuji vám stát se registrovaným odběratelem elektronického zpravodaje, televizního kanálu PNDTV na Youtube a přidruženým členem spolku Pro náš dům.

Všem přeji ať náročné období, které je bezesporu před námi, zvládneme co nejlépe.

Ing. Petr Němec
Předseda Pro náš dům z.s.

Aktualizováno (Pátek, 12 Únor 2021 12:06)

 
PND TV

Praktické rady pro SVJ a BD

Hlasování Per rollam

 

Hlasování Per rollam - technické prostředky

 

Měření, rozúčtování, vyúčtování a směrnice EU o EED

 

DoporučujemeHledáte projektanta?


DIN