Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Změna adresy

Změnili jsme místo našeho působiště a přestěhovali jsme se do nových prostorů na adrese:

DŘEVAŘSKÁ 14, BRNO

Oproti původní adrese (Veveří 102) to není daleko, věříme, že k nám cestu najdete snadno.

Bezplatné semináře

Semináře s názvem
INSPIRACE PRO VÁŠ BYTOVÝ DŮM
jsou u konce.
Pokračovat budou v roce 2020.
Všem zúčastněným děkujeme!

.

Tiskové zprávy

Ve dnech 20. až 23. ledna 2020 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 27. pokračování Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. Na Infothermě se setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením. V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny domácí, evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů.

Více o Infothermě
Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů pořádalo 37. členskou schůzi

Až si půjdete sednout na lavičku do parku, budete se potřebovat schovat před deštěm na zastávce autobusu, nebo se naopak v horkém dni osvěžit z pítka, podívejte se, jestli na těchto prvcích městského vybavení nenajdete štítek s nápisem mmcité. Pokud budou tato zařízení plně funkční a ještě navíc se vám budou líbit, pak to jistě bude výrobek zlínské společnosti, která je svým městským mobiliářem známá již doslova po celém světě. Produkty mmcité dotvářejí, a v některých případech i vytvářejí, prostor, ve kterém se my, obyvatelé měst a obcí, denně pohybujeme.

A co nás, tedy spolek Pro náš dům, a společnost mmcité spojuje?

Mimo snahy o zlepšování stavu bydlení a životního prostoru obecně také partnerství se Sdružením tajemníků městských a obecních úřadů České republiky (STMOÚ ČR).

STMOÚ ČR pořádalo ve dnech 2. - 4. 6. 2019 v lázeňském městě Luhačovice 37. členskou schůzi a celostátní odborný seminář. Účastnilo se více než 190 tajemníků z celé ČR. Program byl od nedělního večera až do úterního odpoledne nabitý přednáškami s informacemi, které jsou zajímavé a užitečné nejen pro tajemníky městských úřadů. My jsme celý program zachytili objektivy kamer a fotoaparátů.

Sestřihy jednotlivých dnů budeme postupně umisťovat na internet ve spolupráci se STMOÚČR. Zatím se můžete podívat na záznam ze slavnostního večera.

Jestliže vás zaujmou některé prezentace z Luhačovic, pak vězte, že ve dnech 14. – 16. 10. 2019 se na Lipně bude konat podzimní členská schůze STMOÚČR a že na ní opět nebudeme chybět .

Autor: Vladislav Hrdlička

Aktualizováno (Pondělí, 02 Září 2019 12:30)

 
PND TV
DoporučujemeHledáte projektanta?


DIN