Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Bezplatné semináře

 INSPIRACE PRO VÁŠ BYTOVÝ DŮM

1.10. Praha

2.10. Ústí nad Labem

3.10. Karlovy Vary

15.10. Hradec Králové

16.10. Liberec

5.11. Třinec

6.11. Přerov

7.11. Brno

Chci se přihlásit

Semináře probíhají vždy v čase od 9:00-14:00.

Tiskové zprávy

Tisková zpráva | 17. 6. 2019

Jak si poradit s nájemníky, kteří neplatí povinné příspěvky do společného fondu oprav? A jak komunikovat se sousedy, kteří nerespektují stanovy či narušují sousedské soužití? Otázky, týkající se mezilidských vztahů a atmosféry v bytovém domě, trápí stovky bytových domů v České republice. Jejich řešení se věnují bezplatné semináře s názvem INSPIRACE PRO VÁŠ BYTOVÝ DŮM, které pořádá spolek Pro náš dům. Letos probíhá 17. ročník, na který se v průběhu jara přihlásilo téměř 500 zájemců z řad zástupců bytových domů (společenství vlastníků a bytových družstev), správcovských organizací a zástupců městské samosprávy.

Celý článek...
Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů pořádalo 37. členskou schůzi

Až si půjdete sednout na lavičku do parku, budete se potřebovat schovat před deštěm na zastávce autobusu, nebo se naopak v horkém dni osvěžit z pítka, podívejte se, jestli na těchto prvcích městského vybavení nenajdete štítek s nápisem mmcité. Pokud budou tato zařízení plně funkční a ještě navíc se vám budou líbit, pak to jistě bude výrobek zlínské společnosti, která je svým městským mobiliářem známá již doslova po celém světě. Produkty mmcité dotvářejí, a v některých případech i vytvářejí, prostor, ve kterém se my, obyvatelé měst a obcí, denně pohybujeme.

A co nás, tedy spolek Pro náš dům, a společnost mmcité spojuje?

Mimo snahy o zlepšování stavu bydlení a životního prostoru obecně také partnerství se Sdružením tajemníků městských a obecních úřadů České republiky (STMOÚ ČR).

STMOÚ ČR pořádalo ve dnech 2. - 4. 6. 2019 v lázeňském městě Luhačovice 37. členskou schůzi a celostátní odborný seminář. Účastnilo se více než 190 tajemníků z celé ČR. Program byl od nedělního večera až do úterního odpoledne nabitý přednáškami s informacemi, které jsou zajímavé a užitečné nejen pro tajemníky městských úřadů. My jsme celý program zachytili objektivy kamer a fotoaparátů.

Sestřihy jednotlivých dnů budeme postupně umisťovat na internet ve spolupráci se STMOÚČR. Zatím se můžete podívat na záznam ze slavnostního večera.

Jestliže vás zaujmou některé prezentace z Luhačovic, pak vězte, že ve dnech 14. – 16. 10. 2019 se na Lipně bude konat podzimní členská schůze STMOÚČR a že na ní opět nebudeme chybět .

Autor: Vladislav Hrdlička

Aktualizováno (Pátek, 12 Červenec 2019 09:51)

 
Pozvánka na konferenci

 

25.-26. listopadu 2019

PND TV
Doporučujeme


Hledáte projektanta?


DIN