Poradenství, podpora a aktuální informace pro každý bytový dům.

Elektronický zpravodaj
Aktuality

16. 10. 2017|

Náklady na stavbu domu v ČR II


V Česku je výstavba rodinných domů ze dřeva stále populárnější


Experimentálne meranie toxických látok vo vnú


Suchý vzduch v bytě: problém topné sezóny

Podrážděné sliznice, chronická rýma a dráždivý kašel jsou věční souputníci chladného podzimu. Na vině přitom může být suchý vzduch ve vytápěných místnostech, proti kterému se dá bojovat - technikou i lidovými metodami.

Tiskové zprávy

13. 10. 2017|

Zkornatělé tepny přilákaly posluchače z Česka i Slovenska

Mezinárodní konference Tepny domu nabídla posluchačům širokou paletu témat souvisejících s technickým zařízením bytových domů, obrazně řečeno se všemi tepnami našich domovů. Dvoudenní konferenci, která proběhla v Brně ve dnech 11.-12. září, navštívilo na 150 zájemců z řad správcovských organizací, státní správy, měst a obcí a také zástupců společenství vlastníků a bytových družstev napříč Českou a Slovenskou republikou.

Celá TZ

Přidružené členství

Staňte se přidruženým členem zapsaného spolku Pro náš dům a správa bytového domu už pro Vás nebude  žádný problém.

Nabízíme vám pomocnou ruku v oblasti zvyšování kvality bydlení. Prosazujeme a hájíme zájmy všech vlastníků a spoluvlastníků bytových či rodinných domů, neboť působíme na všech úrovních státní správy a řízení státu s cílem podporovat aktivity související s revitalizacemi bytových domů a následnou technickou správou.

Vstupem mezi přidružené členy zapsaného spolku Pro náš dům posílíte členskou základnu. Díky silné členské základně nás bude více vidět a slyšet. A jako přidružení členové můžete využívat naše služby se značnými slevami.

Stále vám není jasné, co vám členství v zapsaném spolku přinese?

Nabízíme několik dalších důvodů, proč se stát přidruženým členem:

  • Budete mít možnost konzultovat a využívat bezplatné poradenství v oblasti bydlení (právní, ekonomické, technické, energetické). Novinkou pro rok 2015 bude dotační poradenství včetně zajištění příslušné administrace a vypracování návrhu.
  • Budete ve spojení s lidmi, kteří sledující stejné cíle a sdílí společné zájmy.
  • Budete mít přístup k aktuálním informacím z oblasti legislativy spolu s výkladovým komentářem.
  • Pravidelně budete dostávat tištěný časopis Pro náš dům, který vychází 2x ročně.
  • Největším přínosem pro vás bude výrazná sleva na naše služby.

Tak například běžná cena za právní školení je 2.120,- Kč za osobu, pokud je váš bytový dům přidruženým členem, platí roční členský příspěvek, pak za účast na právním semináři platí pouze 875,- Kč za osobu. Pokud se semináře zúčastní více zástupců vašeho bytového domu, úspora bude o to víc patrná.

Pokud si teď říkáte, že právních znalostí máte dostatek, pak třeba budete chtít využít spíše termovizní snímkování nebo zajištění průkazu energetické náročnosti budovy, na které poskytujeme přidruženým členům 20% slevu. Kompletní výčet našich služeb samozřejmě naleznete na našich stránkách, my však preferujeme individuální a osobní jednání. Proto pokud byste měli zájem, tak nám třeba napište na naši e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Společně pak probereme další možnosti a výhody přidruženého členství pro váš bytový dům.

O tom, že být přidruženým členem se vyplatí, ví své už mnoho z vás!

Členské průkazy, které už doputovaly k našim členům

V případě, že jste však už rozhodnutí a chcete rozšířit řady našich přidružených členů, můžete rovnou vyplnit přihlášku a zaslat nám ji na naši adresu : Veveří 102, 616 00 Brno

Podmínky přidruženého členství:

  • členy mohou být fyzické osoby starší 15 let a právnické osoby
  • zaplacení členského příspěvku
  • každý člen od nás dostane členský průkaz

Roční členský příspěvek přidruženého člena činí 1.000,- Kč + 50,- Kč/b. j. na rok

Příklady ročních členských příspěvků:

Dům 24 b. j. 2.200,- Kč
Dům 36 b. j. 2.800,- Kč
Dům 72 b. j. 4.600,- Kč

Přihláška v pdf souboru ke stažení  zde.

Aktualizováno (Úterý, 07 Březen 2017 17:19)

 
Konference Tepny domu

Tepny domu 2017

Podpořte nás

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelnými dárci, a tím nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010